Revízie elektroinštalácie

Revízie elektroinštalácie
Revízie elektro sú potrebné pre kolaudačné rozhodnutie, pre poisťovne alebo pre splnenie vyhlášky 508/2009. Vykonávame revíziu, kontrolu a meranie stavu elektroinštalácie ako aj samotného rozvádzača. Prekontrolujeme každý spotrebič a pripojovacie miesto. Vykonáme funkčnú skúšku prúdové chrániča, preveríme stav prepäťovej ochrany (varistorov, bleskoistky), izolačný stav vodičov a zemný odpor bleskozvodov. Kontrolu vykonávame v zhode s normami STN.

  • Elektroinštalácie - Zásuvky, svetlá, rozvodná skryňa, test prúdových chráničov a prepäťových ochrán, meranie impedančných slučiek a iné.
  • Elektrospotrebiče - Podľa vyhlášky 508/2009 - vykonáme revíznu správu pre elektrospotrebiče - tlačiarne, pc, tv, kuchynské spotrebiče. Väčšie el.zariadenia, CNC, hoblovačky, vrtačky, frézy, laminovačky.
  • Fotovoltické elektrárne - Vypracujeme vám revíznu správu fotovoltaickej sústavy, prípadne vám poradíme ako splniť všetky potrebné normy.
  • Rozvádzače a bleskozvody - Pasívne (meranie odporu zemniacej sústavy) Aktívne bleskozvody (meranie odporu zemniacej sústavy, test aktívneho zachytávača)
  • Osvetlenie - Revízia osvetlenia kancelárskych priestorov, bytov, rodinných domov, hál ako aj vonkajšieho osvetlenia.
Zdieľaj :

Objednávkový formulár

 Vaša objednávka bola úspešne odoslaná. Budeme vás čo najskôr kontaktovať.
Chyba: Prosím, skúste to znova